Про нас

Любі друзі!

Ми вдячні Вам за те, що Ви звернулися в нашу компанію.

Компанія "ГЕРМЕС" з 2001 року займає лідируюче положення на Українському і зокрема Київському ринку оптових поставок сантехніки і сантехнічного устаткування для житлових, промислових і громадських будівель. За час роботи компанія “Гермес” придбала багатий досвід і напрацювала надійні партнерські зв'язки з провідними вітчизняними та зарубіжними виробниками сантехнічних виробів, що торгують і будівельними організаціями.


З кожним днем ​​життя прискорює свій крок і залишає нам все менше часу на роздуми, вимагаючи приймати рішення терміново. Однак є речі, до яких не можна підходити спішно, що не підготувавшись ґрунтовно. До розряду таких відносяться майже всі аспекти вибору сантехніки.


Ми пропонуємо широкий вибір сантехніки відомих світових виробників: CERSANIT, KLUDI, KOLO, FERRO, ROCA, RAVAK, VIEGA, Днепрокераміка, COLOMBO та інші. Ми орієнтуємося на оптимальне поєднання основних властивостей товарів, що продаються: ергономічність, економічність, екологічна чистота, європейський дизайн, широкий вибір колекцій, ідеальне поєднання ціни та якості. Ціни на продукцію таких виробників як KLUDI, RAVAK, CERSANIT, Днепрокераміка, COLOMBO - розраховуються з заводського прейскуранта. Їх ціни, а також свіжий прайс-лист на нашу продукцію Ви можете завантажити з нашого сайту www.germes.ua або з сайтів виробників. Всі знижки обумовлюються індивідуально.


Колектив компанії "ГЕРМЕС" піклується, як найбільш повно задовольнити попит масового споживача. Для цього ми розширюємо асортимент і нарощуємо обсяги закупівель продукції провідних українських, європейських та азіатських виробників. Складський комплекс компанії "ГЕРМЕС" має зручні під'їзні шляхи і розташований недалеко від в'їзду в місто Київ, а саме в районі станції метро Берестейська (пр-т Перемоги). Склад оснащений усіма засобами вантажно-розвантажувальної техніки і забезпечує безкоштовні навантаження і розвантаження товарів, доставку товарів контейнерами, автотранспортом за будь-якою, вказаною клієнтом адресою (послуга платна). Склад-магазин зроблений у формі виставкового залу, де на діючій експозиції можна ознайомитися, замовити або відразу ж купити вподобані зразки продукції, що поставляється сантехнічної продукції.